| GeoCos a întrebat:

Salutare TPU! Sunt insurat si de câteva luni imi place de o fata(ma gândesc doar la ea), care si ea este maritata, ea știe ca o plac și bănuiesc ca și ea ma place pe mine, adică imi zâmbește mereu când ne întâlnim, asteapta mereu sa merg sa o iau la pauze, s-a certat cu prietenele ei din cauza mea, dacă nu vorbesc cu ea când ne vedem nu vorbește nici cu prietenii mei. Acum ceva timp i-am cerut numărul de telefon, prima data a spus ca se mai gândește iar după a spus ca nu, dacă era singura da. Iar după refuz ma tot întreba mereu când am liber, ce fac, imi spune mereu sa merg sa o iau la pauze, imi zâmbește in continuare mereu. Merita sa mai fac o încercare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Depinde cat de tare ești dispus să îți complici viața?

După părerea mea e inutil și e haos pentru toți cei implicați sa faceți asta

Dacă unul din voi era singur și cealaltă se hotăra să iasă din relația lui, atunci da sau in cazul de față să ieșiți amândoi din relație

Crede-ma, să fii amantul cuiva sau să ai o amanta, deși pare palpitant, după ceva timp rămâne doar stresul și lucurile care îți suspendă libertatea, nu merită!

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

O cunostinta de-a noastra, barbat insurat s-a indragostit de cumnata lui si a facut sex cu ea o perioada, pe urma tipa s- a indragostit de altul si s- a culcat si cu el si asta era asa turbat de se mira si sotul tipei de ce e asa de apucat.
Ce semeni vei culege in viitor. Daca pornesti pe calea asta iti blestemi viitorul si viata.Cel mai fericit si cu constiinta libera ai fi daca ai decide sa fii fidel si ai lasa in pace nevestele neserioase ale altora.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti sigur ca esti insurat?
Dupa cum gandesti si actionezi, arati de parca ai fii un pusti de 15-16 ani, in calduri.
Daca esti totusi adult, respecta-ti sotia si vezi-ti de familia ta, ca nu-i bine sa distrugi 2 casnicii, pentru o scarpineala de ocazie.

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Fiind măritată nu te gândi ca o sa isi lase soțul. Numa de o aventura cu ea dacă prinzi si aia e. Nu ar fi frumos din partea ei dacă se ajunge la asta.

| Crackman a răspuns:

Fa sex in timpul pauzelor iar de acolo vezi tu

| mdc98 a răspuns:

Intrebare: pentru ce o mai ti pe actuala?

| Forneticugem a răspuns:

Păcat de oamenii care va iubesc cu adevărat pe voi și va aștepta acasă.

Și voi îi tratați... cum te poți uita in ochi lui nevasta când ajungi acasă bossule? când ia te iubește cu adevărat și tu te dai la alte femeie? lasă prostile ai nevasta acasă ai familia acasă care te iubește cu adevărat nu-ti bate joc las-o pe aia acasă te aștepta omul care te iubește cu adevărat. doar ia și Dumnezeu știe cât de mult te iubește cu adevărat și tu iaute ce faci voi aveți liniște când faceți raul asta? Va puteți uita in ochi omul care va iubește cu adevărat? Când intrați pe usa nu va Intrebați deloc? ba eu de ce fac? asta merita una ca asta? Asta înseamnă sa iubești cu adevărat? Nu nu asta înseamnă sa iubești cu adevărat.

| Anuskaa a răspuns:

Probabil da vrei sa faci, vrei incercare, ca daca nu ai vrea nu ai fi adresat aceasta intrebare. Dar vezi daca incerci poata afla si sotia ce ai facut si se desparte de tine si se va desparti si " actula", la asta te-ai gandit, probabil nu, ca daca da, nu punea aceasta intrebare. Asta inseamna cand te casatoresti la 19, 20 de ani.