| danielvvv88 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubita mea de 8 luni dar in ultima perioada din cauza stresului de la serviciu ne-am certat foarte mult din cauza mea. Am inteles pana la urma ca serviciu e servici si acasa e acasa. Mi-am cerut scuze dupa fiecare cearta si mereu mi le-a acceptat iar urmatoarea zi se comporta in asa fel de parca nu ne-am fi certat. Toate certurile astea au tinut cam 2 luni. Dupa aceasta perioada nu ne-am mai certat din orice insa comportamentul ei a devenit foarte rece fata de mine:nu ma mai suna la fel ca inainte, nu ma mai cheama pe la ea, vine pe la mine dar sta foarte putin timp, mereu e obosita si ocupata. Am avut cateva certuri si din cauza asta, am intrebat-o de ce s-a racit asa, ea imi spune ca nu isi da seama ca s-a racit iar cu telefoanele si vizitele a spus ca isi doreste sa fie mai libera. Am acceptat ideea si i-am spus ca vorbim mai putin la telefon si ne vedem o data pe zi. A mers o saptamana asa, nu ne-am mai certat insa după o săptămână ne-am certat iar pe motiv că stabilisem cu câteva zile înainte că ziua de luni o petrecem împreună, iar duminică mi-a zis că luni trebuie să meargă cu familia la cumpărături. M-am enervat şi i-am spus că familia poate să meargă şi fără ea şi să se ţină de promisiune. Nu s-a ţinut, ne-am întâlnit doar seara când mi-a spus că ar fi bine să ne despărţim sau să luăm o pauză motivând că are nevoie de libertate şi de timp pentru a-şi pune ordine în gânduri. I-am găsit un mail în care ea se descărca unei persoane iar când acesta a întrebat dacă mă mai iubeşte a răspuns:"oare îl mai iubesc?". Am întrebat-o şi mi-a spus că în continuare are sentimente faţă de mine însă nu mai sunt ca înainte. Am acceptat ideea cu pauza, adică timp de o lună să nu ne sunăm şi să nu ne vizităm. Dilema mea este că nu ştiu ce se va întâmpla după această pauză. Dacă aţi trecut prin aşa ceva luminaţi-mă puţin.

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Pimp nu ti se pare ca te dai cam smecher? esti cam cocalar.oh go on

doamne ce distrusi sunt unii in ziua de azi

deci sa revenimbig grin
e normal ca o fata sa se simta prost cand tu te certi intruna cu ea din cauzele tale personale.

ai mai pus odata intrebarea asta dar cred ca eu am inteleso gresit pentru ca n-ai dat asa multe detalii.\
fa-i cadouri simbolice. cumpara-i un ursulet de plus cu o inima mare sau un buchet de flori si sa ii pui o scrisoare acolo sa ii spui cat de mult o iubesti si ca iti pare rau, i-ai un breloc ceva cu o inimioara.
stabiliti o intalnire si incepi sa plangi, (chiar daca nu-ti vine)

big grin

asta nu inseamna cum a zis idiotenia aia de pimp ca o arde cu altustraight facestraight face
am mai vazut eu raspunsuri de la asta.numai smekereala pe capu lui.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat