| AlinBacs a întrebat:

Salutare TPU sunt un barbat de 12 ani si am o intrebare legata de barbatie happy
Astazi mi-am masurat organul genital si am constatat ca are marimea de 6cm in erectie.
Mi se pare o marime mare si cred ca as fi demn sa o folosesc cum vreau eu, ce parere aveti? E prea mare?
Dau funda big grin

18 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Am o veste buna si una proasta. Vestea buna este ca ai penisul pe care il meriti, ca dimensiune. Vestea proasta este ca o sa mai creasca.

| SG1995 a răspuns:

I-auzi la e, cică: "bărbat de 12 ani" laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti barbat de 12 ani, inseamna ca varsta ta este 30 de ani?

| CdeMetal a răspuns:

Si ce vrei să faci cu puța?

| SG1995 a răspuns (pentru CdeMetal):

Să se masturbeze. rolling on the floor

| CdeMetal a răspuns (pentru SG1995):

Pai astă a zis că vrea s-o folosească cum vrea el.

| SG1995 a răspuns (pentru CdeMetal):

Și dacă are cu ce, n-are cu cine. rolling on the floor

| CdeMetal a răspuns (pentru SG1995):

El e un ''bărbat'' de 12 ani, găsește el pe cineva.

| LexiEla a răspuns:

1. Cred ca vrei sa faci o gluma pe TPU din plictiseala
2. La 12 ani nu esti barbat
3. 6 cm e super mica, nu stiu ce vezi tu asa mare. P*** creste pana pe la 16-17 ani. Nu stiu ce sanse ai sa depasesti 12 cm.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Barbat de 12 ani si Cur^a virgina.

| AnonymGirl2017 a răspuns:

Daca tu crezi ca la 6 cm ai puta mare spune-mi ce parere ai de barbatii cu putele alea de 15-20 cm? Alea cum sunt? Sper ca ai incurcat borcanele si vrei sa spui ca atat este cand nu este erecta.

Răspuns utilizator avertizat
| MafteiVictor a răspuns:

Barbat de 12 ani. asta e un oximoron. laughing ( oximoronul reprezinta o figura de stil care combină doi termeni contradictorii. )

| AlinBacs explică (pentru MafteiVictor):

Sunt barbat ba, tu de cat o ai?

| MafteiVictor a răspuns (pentru AlinBacs):

Eu spun sa iti iei mașinuțele si sa te duci in parc sa te joci.

| Ionut29897 a răspuns (pentru MafteiVictor):

Pune mâna pe carte lasă puta-n pace

| SG1995 a răspuns (pentru AlinBacs):

Auzi masculinitatea ta se măsoară-n mărimea sculi?

| StfRzv a răspuns:

Daca tu la 12 ani esti barbat si ai erectie. Eu la 12 ani nici nu stiam ce e aia..erectie.
Ce fel au ajuns tinerii de azi. Am o veste proasta pentru tine.
Nu stiu de ce toti sunteti obsedati de marime, voi tinerii din ziua de azi, dar ca sa iti spun direct.
Lucru' asta legat de marime e transmis genetic din tata in fiu..in proportie de 70%. Acum, sa-ti spun vestea proasta, un barbat 'decent' are cei 6cm ai tai in erectie. cand NU e in erectie. Are timp sa creasca, las-o-n pace. Si n-o freca prea mult ca se stramba.winking
Nu sunt eu batran dar generatiile de azi si cele viitoare nu sunt deloc promitatoare.