| FazzaNica a întrebat:

Salutare TPU vin cu o noutate deja mai placuta in sfirsit am gasit un baiat Superb il plac mult el e in clasa 8 eu a 7 ne-am cunoscut la consiliul scolar unde eu sint presedinte el tot participa mereu priveste la mine si zimbeste el la fel mereu vorbeste cu mine pe teme interesante ma face sa rid.Asta inseamna ca ma place si? el astazi cind lunecam - eu mergeam pe un drum drept inainte si patinam iar el de parca special s-a intors si a patinat spre mine si m-am intamponat cu el, m-a tinut sa nu cad si iarasi m-a privit zimbind este doar prietenie s-au mai exista ceva la mijloc? raspundeti-mi va rog sunt confuza astept raspunsurile! Fundahappy

Răspuns Câştigător
| OodanteoO a răspuns:

Deci in primul rand trebuie sa il mai seduci putin, arata-i ca esti interesata de el, acorda-i o privire de caldura si de dragoste dar suptila sa nu creada ca esti obsedata, iar daca te scoate la un suc sa iti iei rujul la tine, daca intelegi ce vreau sa zic, sa nu fi tensioinata si emotionata. Spor la sarutat.happy tongue

| FazzaNica explică (pentru OodanteoO):

Multumesc

| OodanteoO a răspuns (pentru FazzaNica):

Funda?happy

6 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Eu cred ca te place, dar incearca sa analizezi lucrurile inainte de a lua o decizie.

| FazzaNica explică (pentru PlayWithMe):

Ms de raspuns te rog mai concret anume cum sa la analizez cite sfatu Ms anticipat

| Maniaku a răspuns:

Ideea e ca tipu te place.
Se simte bine in preajma ta.
Daca si tu te simti bine in preajma lui abordeazal.
Invita-l la un suc.
La o prajitura.
Sper sa ai o zi faina.

| FazzaNica explică (pentru Maniaku):

Ms o idee buna linga el ma simt \SUPer