| AndreiRadu00 a întrebat:

Salutare TPU vreau sa-mi gasesc si eu o iubita dar nu stiu cum sa o abordez primadata cind voi discuta cu ea sau nu stiu niste lucruri la care o fata nu rezista la un baiat si ce gesturi atrag fetele foarte usor imi dati voi niste sugestii

Răspuns Câştigător
| corhaz a răspuns:

Fii golan rau, fa-ti penisul mare daca ai ceva in portofel e foarte bine un scuter in loc de bicicleta daca esti minor, masina daca esti major si ai cate vrei happy

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru ati face o iubita, iti trebuie in primul rand o fata, apoi trebuie sa o convingi ca esti un baiat frumos si destept.Ai gasit fata?

| AndreiRadu00 explică (pentru neutrino):

Un sfat ceva sau ceva de care sunt atrase fetele