| Barbu123456789 a întrebat:

am o intrebare, vreau sa stiu cum sa imi fac o prietena / iubita adica cum sa o abordez. Multumesc.

5 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Foarte simplu prietene, pregateste portofelul, cheama un tovaras cu tine in club agata o fata, cumparai de baut pana va faceti manga si de aici va faceti de cap

| grab a răspuns:

Afli daca e singura, faceti cunostinta, ii zici ca are un ceva frumos ochii, gura, parul etc... si o intrebi daca vrea sa iesiti sa va plimbati intr-un parc. apoi la un film/teatru, o floare, un compliment(pe ora) si mesaje frumoase. succes! happy

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Depinde de varsta, daca ai 14 ani si ii spui ca ai admirat la ea faptul ca e o femeie cu moralitate si iti place cum isi insiruie ideile in mod constant si coorent, cel mai probabil pitica o sa ramana muta si o sa zica ceva gen " asta chair ma place dar e cam pampalau". Deci prietene. depinde de context

| dianainsta01 a răspuns:

Trebuie sa ai tu incredere in tine in priul rand, si in rest, chestii normale: sa fi de treaba, sa faci glume, sa le faci complimente si sa pari interesat de ceea ce spun.

| bogdycounter a răspuns:

Iti dau un sfat inainte sa te duci ca animalul peste ea, afla ce ii place, vorbeste cu ea dar nu in stilu ala "ce faci baby. ect." si dupa ce va cunoasteti mai bine abordeazo.