| meinteil a întrebat:

Salutare tuturor, aceasta intrebare este destinata fetelor cat si baietilor, probabil ca ati mai observat asta, sau nu... laughing
Care este dupa parerea voastra cea mai buna zodie cand vine vorba de sex?

13 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,

Îți dai seama că totul depinde de experiența proprie a fiecărei persoane și nu de zodie. Alege orice zodie și îți garantez că vei găsi și persoane foarte bune, dar și persoane extrem de proaste.

| Alejay a răspuns:

Aici conteaza persoana cu care alegi sa faci acest lucrul, nu recomand sa te axezi la sex in functie de zodie, conteaza persoana, educatia primita.
Ca pot sa fie zodiiile mentionate de cei mai sus si sa fie niste brute fara minte care habar nu au pe ce lume sant dapoi sa mai faca sex cum trebuie!

| RAY a răspuns:

In secolul 21 inca mai vb de zodii? gandeste si rational

| Violleta2022 a răspuns:

Nu zodiile sunt cele care determina cat de bun esti la sex, ci priceperea ta!
Daca esti interesat a fii bun la sex, inveti intai organele genitale foarte bine, atat femeiesti cat si barbatesti, apoi, zonele eorgene, apoi citesti psihologie pentru a intelege ce le face fericite pe femei/sau barbati si ce ar trebui aplicat in sex.

Totusi, ca zodie, Taurul este cel mai tare!

"Taurul este cel mai masculin dintre toate semnele astrologice, ceea ce il facesa aiba un apetit sexual iesit din comun. Este foarte posibil ca acestasa fie cea mai buna zodie la pat, deoarece are o rezistenta aparte si are nevoie de atingeri indelungate. Cu un Taur stii sigur ca partida va dura ore in sir, pentru ca va savura fiecare senzatie si nu se va grabi niciodata. El iti va acorda momente de neuitat si te va tine in priza toata noaptea." astea fiind pareririle unui astrolog profesional.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fara discutie TAURUL happy.

| neutrino a răspuns:

Fecioara!

| UnBroken2016 a răspuns:

Ce intrebare laughing, ce raspunsuri rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem in 2016 si oamenii inca mai cred in asemenea rahaturi. Marte, vin acum!

| UzOm a răspuns:

Scorpionul!

| OMFGConrad a răspuns:

Scorpionul!

| Ecaterina2016 a răspuns:

Nu știu dacă întrebarea asta e pe bune sau la mișto. Eu o sa Îți adresez următoare întrebare care are "logica" intrebarii tale...se numește "mirroring".
Dragul meu GoldenCobra te intreb: care e cea mai buna zodie când vine vorba de mărimea penisului la barbati?
Zi tu are logica întrebarea mea? Nu are cum nu are nici a ta.
Si te mai intreb: crezi ca 7 miliarde de oameni se pot încadra ca tipologii caracteristici generale în 12 zodii cu tot cu ascendent și alte aberații de genul?
Eu nu cred!

| Axde a răspuns:

Nu stiu cred ca depinde laughing

| vinoACASAcuMINE a răspuns:

Scorpionul! funda?happy