| lavida a întrebat:

Salut am o intrebare destinata baietilor...
cum preferati sa fie prietena voastra epilata in intregima, partial sau deloc?

21 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Ca big foot e okay

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns (pentru DrunkenRat):

rolling on the floor Aha...Deci asa gandesti tu aaaa? laughing

| AndreeaPucca a răspuns:

Nu sunt băiat, dar cred că de tot laughing

| drhotzu a răspuns:

Eu prefer asa un pic de "freza scurta"... nu prea imi place sa arate ca la fetite de 10 ani... nu sunt pedofil! si plus ca e si un pic kynky

| Wehes a răspuns:

In Intregime. ( Pe picioara si acolo jos, la pestera.)

| Love4Music a răspuns:

La o fata ii sta epilata total

| RazvanVlad a răspuns:

Epilata total

| lucky_6605 a răspuns:

Fiecare are gusturile proprii

| Irinami21 a răspuns:

Asa si la baieti... nu pui intrebarea si pentru fete..ca sa raspunda? laughing)) x_x

| ilfenomeno18 a răspuns:

Epilat total iar la inginal cu un mic model de preferinta o dungulita subtire de 1 cm, asa prefer eu

| Turok90 a răspuns:

Total, clar.

| florindan a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, da in general, in intregime.

| Ady994 a răspuns:

In intregime normal... si vad ca majoritatea au zis pe picioare si in zona intima. Dar cum ar fi sa mergi cu prietena la plaja si cand vrea sa te ia in brate sa descoperi ca are o mica padure la subrat?

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns (pentru Ady994):

Si eu ma gandisem si ma intrebam de ce baietii nu spun chestia asta. Oare nu ii deranjeazarolling on the floor?

| Ady994 a răspuns (pentru LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu):

Posibil ca pe cei care au raspuns aici nu ii deranjeazalaughing

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns (pentru Ady994):

rolling on the floor Posibil...

| Triana a răspuns (pentru Ady994):

Dar eu nu am inteles ceva din ce vorbiti voi. Epilata cu epilator sau cu big?

| rtvskyline a răspuns:

Daca nu ar fi deloc ar fi :-&, sincer pe picioare si in zonele intime chiar e nevoie...cel mai bine e sa fie epilata totalhappy

| Eusiatat01 a răspuns:

Bai da cate pretentii mai au baietii astia. epilata nu stiu unde cu nu stiu ce dungulita laughing. OOOOk! Evident ca nici o fata nu o sa isi lase veverite la subrat sau padurea spanzuratilor langa pestera, sau marar pe picioare/maini. Dar totusi pretenti de dungulite /inimioare/ stelute / caluti si altele? Dumnezeule. Faceti-va si voi doua inimioare pe partea dorsala, sau lasati-va mustata in zona intima... Baietii astia...

| stefan5999 a răspuns:

In intregime pe picioare