| CrazZy_2597 a întrebat:

asta e o intrebare adresata fetelor dupa parerea voastra ce la place baietilor la voiiilaughing
dau funda pentru raspunsul cel mai inteligent

6 răspunsuri:
| Micuţa a răspuns:

Comportamentul...si cum arat...Pentru ca sunt indrazneata,copilaroasa (uneori),inocenta,dulce,sensibila(foarte sensibila), ma enervez repede, prietenoasa si mereu vesela.asta e parerea mea despre mine:-D! Cred ca asta le plac baietilor la mine.kissFunda?kiss

| AdinaVreaDoarFunditeDePusInPar a răspuns:

Baietii prima data se uita la aspect. Apoi, la comportament si apoi la inteligenta.laughingdesi ar trebui exact invers, dar na! Asa's baietiilaughing)

| MosonitorA a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai atitudine, sa nu ai fite si sa fii de treaba si prezenta la orice activitate propusa, dar uneori trebuie sa ii mai si ignori.si mai trebuie sa fi frumoasa, nu conteaza cum esti imbracata, conteaza doar sa fi de treabawinking

bafta!

| Smoosh a răspuns:

Depinde si de baiat :* da majoritatea baietilor le plac fetele descurcaretze, independente, destepte, frumoase (nu fake adica cantitati industriale de machiaj pe fata laughing, extensii, unghii false ), fetele care zambesc mult big grin serios! happy, fetele care se simt bine in pielea lor (nu gen : vai ce grasa sunt/urata blabla ).Cam astea conteaza cel mai multwinking. Mult succes :*

| Insomnii a răspuns:

Ia se vedem ce as putea raspunde...
Daca ar trebui sa ma iau dupa ce spun anumiti baieti dupa mine ar fi cam asa:
-simpati, deschisa cu ceilalti;
-sun cica sensibila ( da eu sunt mai mult violenta si cam stangace blushing )
-le plac ochii mei( mie nu-mi plac urasc verdele)
-le place corpu meu( nu stiu ce draq au dar le-ar trebui ochelari de vedere)
-cica sunt desteapta(uneori cand nu fac pe tampita)
-ma imbrac oarecum bine si chetii de genu asta...
ma rog baietii se uita de obicei la spect si dupa la caracter(dar nu toti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ce le-ar placea...ummm. Stai sa imi amintesc din ultima relatie.
- i s-a parut ca sunt sociabila
- i s-a parut ca sunt amabila
- i s-a parut ca sunt intepata uneori, atunci cand trebuie
- i s-a parut ca sunt comica (desi eu nu cred asta)
- i s-a parut ca arat bine (desi arat destul de naspa sunt palida si slabanoaga, putini mi-au zis ca sunt frumoasa sigh )
- i s-a parut ca sunt cu capul pe umeri fata de alte fete care il au ratacit prin nori
- i s-a parut ca vorbesc corect, fara greseli cliseice, la fel si cu scrisul, cu cratima, virgule, fara prea multe prescurtari de mess.
- i s-a parut ca ma imbrac mai frumos si ca urasc culoarea roz ( thinking )
- i s-a parut ca sunt ceva mai creativa decat ceilalti (cu toate ca eu nu ma consider)
- i-a placut faptul ca aveam foarte multe in comun, aceleasi hobby-uri si altele
Dar acum cred ca au fost doar vorbe.