| DimaRafaell a întrebat:

Salutare tuturor! Am și eu o curiozitate: Ați fost surprinse vreodată de către cineva în timp ce făceați sex în mașină? Cum ați reacționat? V-a deranjat, ați mai continuat *să vă iubiți* mai departe? Ce ați face dacă vi s-ar întâmpla să fiți spionate în timp ce faceți sex?

4 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat...sexul in masina mi se pare destul de incomod asa ca mai bine nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Rpgdei a răspuns:

laughing) In primul rand daca te aouci sa faci asa ceva te asiguri ca nu vei fi prins, dupa o poti face linistit.

| Galactico73 a răspuns:

Ce ai cu întrebările astea, așa disperat ești ma, las-o mai ușor!