| Marcel21 a întrebat:

Cu siguranță majoritatea dintre voi ați făcut sex măcar o dată într-o mașină. Dar dacă ar fi să fiți surprinși/surprinse în această ipostază intimă, adică să faceți sex în mașină și să sesizați că o persoană vă urmărește în timp ce faceți sex în mașina respectivă; ce ați face? V-ar deranja acest lucru?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de cine te prinde!
Daca persoana care te urmareste este politai, ai incurcat-o, ca te duce direct in arestul politiei, pentru sex in public.
Daca persoana care urmareste este maica-ta sau cineva din familie, ai incurcat-o ca te face de rusine, ori te ia la bataie.
Daca persoana care te urmareste te sperie si faci penis-captivus, ajungi de rasul tarii, ca se filmeaza povestea ta si se da pe postul national de televiziune.
Evident ca sexul in masina este ceva ce copii nu constientizeaza ca-i rau, sau ilegal, dar nici sanatos nu este, pentru ca nu te poti relaxa in timp ce stii ca poti fii vazut sau prins in orice moment.

| Marcel21 explică (pentru Violleta2022):

Referitor la ultima frază a ta... Eu am avut ocazia să asist întâmplător la o partidă de sex când mă întorceam pe timp de noapte de la gară și am văzut cum o femeie făcea sex într-o mașină și m-am oprit preț de câteva minute să văd și eu până unde duce nesimțirea femeilor. Am rămas șocat văzând că tipa îi spunea celui cu care ea făcea sex că eu mă uit la ei iar ea nu s-a deranjat absolut deloc și a continuat acțiunea gemând și gâfâind, amuzându-se că eu îi priveam uimit. Ce părere ai despre astfe de femei, adică despre femeile care obișnuiesc să se ardă prin mașini, noaptea, prin parcări?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Marcel21):

Si barbatul era de lemn? Lui nu-i gasesti vina?
Oare nu cumva el platise si ceruse partida de sex?
Eu spun sa nu mai dati vina doar pe femei, ce barbatii sunt prosti si sunt sedusi cu forta?

| Marcel21 explică (pentru Violleta2022):

El era curvar, desigur.
Dar ea cum era, din moment ce îi scuipa lui zlobozul din gură și râdea ca nesimțita deși era lume în jur iar ea știa asta?
De fapt, chiar el i-a zis ei să tacă și tot el se simțea jenat, bărbatul.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am folie pe geamuri, la toate masinile.
Sunt destul de precaut, las luminile de afara aprinse, si usile incuiate.
A mai aparut cate cineva pe langa masina, inclusiv Jandarmeria, dar nu au stat.
Daca vreun civil s-ar holba ca taranul, cu siguranta l-as alerga... Poate chiar in ** goala, sa ma tina minte.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ne continuam treaba.

| AlexSalling a răspuns:

1. Ai mai pus intrebarea asta si a fost stearsa.
2. M-ar excita faza asta, sa se uite cineva la mine intre timp ce fac sex public. Stiu de ce zic asta.

| HadesSs a răspuns (pentru AlexSalling):

Aici sunt de acord cu tine si mie imi place genul asta de adrenalina laughing