| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor! Am si eu o intrebare de genul : Cand ma sarut mai pasional cu o fata sau cand ne mai "tachinam" unul pe altul si devin excitat, cat de putin, din penis imi iese un lichid ca sperma... De ce oare? astept un raspuns pentru ca ma simt oarecum inhibat de acest lucru...

Va Multumesc Anticipat!

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este normal, este lichidul prespermatic care se secreta pe toata durata de existenta a unei erectii. Nu e nimic inhibant, asa se intampla la toti barbatii.

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Eh este ceva normal cand te mai "infierbanti si tu" nu trebuie sa iti faci griji

| BoBoLiNo92 a răspuns:

happy Nu este sperma. Este Lichidul Preejaculator happy In timpul actului sexual lubrifiezi happy Ca sa alunece mai usor happy Stiu cum este mi se intampla si mie happy Nu te rusina daca vad alte fete happy Bucura`te cat mai ai erectie happy K dupa aia te rogi de ea si nu o sa mai ai happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E ceva normal. Dar, ce ai vrea sa iasa? Suc de portocale?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E sperma