| anonim_4396 a întrebat:

Azi am fost cu iubi meu :X acasa la un pr si acolo am stat in pat si am facut petting si mi-a bagat mana in pantaloni si ma masturbat intr-un fel sa zic asa (numi plc cum suna, nu-s obisnuita sa vb urat) si m-a excitat foarte tare dar dupa l-am intrebat daca a pus mana pe penis inainte sa faca,, ceo facut,, si o zis ca nu, si cand am ajuns acasa am avut un fel de secretie vaginala, un fel de lichid albicios pe chilot, si m-am speriat putin ca tot la o intrebare de genu am vz ca o fata a scris ca,, ai facut sex, si ti-a curs sperma,, si m-am speriat intr-un fel, explicati-mi va rog daca ati fost intr-o situatie de genu...plz si va rog fara raspunsuri de genu,, lasa baietii si concentreazate pe sc,, sau,, esti proasta,, ...mersi mult FUNDA cel mai bun raspunshee hee

Răspuns Câştigător
| 2dmv a răspuns:

Stai linistita.pentru ca ai fost foarte excitata secretia aia e de la tine, crede-ma.cand de exciti vaginul secreta un fel de "lubrifiant" sa zic asa sa ma intelegi, pentru a se umezi si intinde...sa nu te doara atuncia cand big grin. Esti ok!

3 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Poi secretia aia asa cum o numesti tu este de la tine(poate ai avut orgasm), stai linistica, ca si daca si-ar fi pus mana pe penis doar nu s-a terminat in 3 secunde, plus ca nu are nimic si daca iti ajunge sperma pe labii ca nu poti ramane insarcinata asa usor.Dar sunt 100%sigura ca lichidul acela era de la pasarica ta.Pe viitor sa stii ce si cum se intamplawinking

| Saammyyy a răspuns:

Nu,nu e nici o sperma este tot din corpul tau, si nu e nimic rau

| ionutmystic a răspuns:

De cand sa spui "masturbat" inseamna sa vorbesti urat? NU ai nimic, sunt doar secretii care ajuta la lubrifiere. Daca nu le aveai ar fi trebuit sa iti faci griji.
Oricum, data viitoare ar trebui sa ai si tu grija de el, daca ma intelegi ce vreau sa spun:phbbbbt