| george312 a întrebat:

Salut, atunci cand ma excit imi iese un lichid transparent din penis. dar foarte putin.nu este sperma! ce este acest lichid si ce rol are?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este lichid preejaculator. Are rol de lubrifiant in timpul contactului sexual. Contine si ceva spermatozoizi (cateva mii/zeci de mii).

| RXN a răspuns:

E lichid pre-ejaculator si are rol in lubrifiere.

| Jack a răspuns:

Toata lumea arelaughing! are rol de lubrifiant natural tongue cum se "uda " fata asa si baiatu elimina lichidu ala tongue!

| TheSpecialOne a răspuns:

E DUREX Lubrifiant natural, de la mata asa te'o facut cu el...