| LumeaPerfecta a întrebat:

Salutare tuturor, caut o iubita >:" din calarasi lasati id de mess plizz
Detali despre mine
1.sunt dragut
2.sunt slab
3.am muschi happy
4.stiu sa ma port cu o fata
5.ma intereseaza mai mult ce e in interior decat cei la exterior
In scoala mea sunt numai c**ve, scuzati injuratura si va rog frumos nu lasati comentari cu injuraturi si nici din astea ca nu pe site-uri se gaseste iubirea adevarata ca eu cred ca pot sami gasesc.
Multumesc anticipat

9 răspunsuri:
| Sabyynna a răspuns:

1. Nu decizi tu daca esti dragut, decide fata dintr-o poza
2. Depinde cat de slab esti, sa nu fii prea slab
3. Suna binelaughing
4. Mai rar asa ceva
5. Esti vreun fenomen tu...laughing)
6. De ce sa fie din calarasi, daca ar fi de exemplu din fetesti (care
nu e cine stie ce departe) te-ar deranja cu ceva?laughing)

| LumeaPerfecta explică (pentru Sabyynna):

Pai... Nu sunt prea slab ma refeream ca nu am burta laughing Si poate fi din orce judet daca in calrasi nu sunt decat... sad

| LumeaPerfecta explică (pentru Sabyynna):

Si nu eu zic ca sunt dragut miau is niste fete care voreau sa fie cu mine dar cum am mai zis sunt cu**e :-

| adryana_6040 a răspuns:

Slabe calitatirolling on the floor

| Couragebv a răspuns:

Pai si daca crezi ca gasesti, de ce sa fie NEAPARAT din Calarasi?
thinking

| αℓєχυтzα a răspuns:

Unde e calarasi eu am 12 daca in braila baga id alexandrabombonica40

| Shirro a răspuns:

Ai uitat 6. "Modest" yawn

| LauraFlorentina12 a răspuns (pentru Shirro):

Tare Rapunsul taulaughing

| LumeaPerfecta explică:

Am 13 ani scuze dar am uitat sa scriu tongue