| ThomasMartin a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare caut un program bun sau profesional cu care sa imi fac proiectul casei mele dar mar intersa cel mai mult pe exterior decat pe interior adica un program mai avansat pe exterior stie cineva?

7 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Daca vrei si pentru mobilier --- ceva usor

Sweet Home 3D | Mobilier interior 3D
http://www.programepc.com/sweet-home-3d-mobilier-interior-3d/

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Autocad

| Schwarzz a răspuns:

Gorilla House Maker-Free version, make your own house look like a gorilla.
Traducere:
Gorilla Facatorul de case-Versiunea gratis, fa-ti propria ta casa sa arate ca o gorilă.
Dai un srarch pe google si gata.winking

| ChidoriKing a răspuns:

Sims 3 laughing