| Chessy69 a întrebat:

Salutare All TPU.Ma ajuta careva va rog sa fac un sv de metin 2? fara bug etc. Daca da sami lasati id de skype sau mess big grin

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Nu se lasa ID de mess sau Skype cine te ajuta altfel noti sar pe el.
2 Nimeni nu te ajuta sa faci un servar de Metin2 degeaba numai daca are ceva de castigat din acest lucru.

3 Ca sa faci un servar de Metin2 fara bug trebuie sa ai system:
-Peste 4Gb Ram.
-Peste 1Gb placa video.
-Peste 2. 0Ghz (sau mai multe nuclee).

4 Trebuie sa stii ce servar de Metin2 sa faci si cum vrei sa-l faci.
Ex:Metin2 PVM (LVL max de 250).
Iteme obisnuite si Iteme Modate...
La o suma de... ai iteme full.

5 Servarul de Metin2 poti sa-l faci pe loc in doar 2 ore iar daca vrei sa faci modificari mari pe acel servar.
-Numele pe servar.
-Iteme
-Pagina Mt2
-NPC...

6 Ca sa faci un servar de Mt2 Trebuie Obligatoriu sa ai aceste programe altfel nu va merge deloc.
-Servar Files
-Clientul de Metin2
-PortMap
-Navicat
-Filezila
-Xampp
-Homapage
-VirtualBox, Virtualpc2007 sau VMware Player.

| Chessy69 explică (pentru DragomirMihail2020):

ID meu de skype este mic.remus

1 răspuns: