| CowboyxD a întrebat:

Salutare tuturor. Nici nu stiu cu ce sa incep, oricum, vreau sa zic ca de aproximativ jumate de an am probleme cu organul genital.Nu mi se mai scoala, nu am erectii de dimineata si sperma e galbena si lichidoasa.Am 17 ani si nu am avut nici un act sexual, m-am masturbat sa zicem asa des.Nustiu ce sa fac, problema ma afecteaza, daca ma uit la vreun film pornografic pai...trece mult timp pina sa mi se porneasca aparatul pe cind mai inainte doar intrind pe sait si pornind imi juca deja mintea...Ma mai repet erectii de dimineata nu am.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Fa-ti o prietena.

| Oana92 a răspuns:

Mergi la medic, nu e ok sa nu ai erectie dimineata. Sanatate!