| Sherif77 a întrebat:

Am 14 ani. De azi dimineata ma ustura cand urinez, urina e de culoare galbena si nu prea mai am erectii. Oare sa fie o infectie urinara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Infectie urinara!
Mergi la medic de urgenta!

| Sherif77 explică (pentru Violleta2022):

Afecteaza si erectiile?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sherif77):

Afecteaza tot apartul genital!
Ce folos sa ai erectii daca te ustura de te pipi pe tine?

| AndreeaIT a răspuns:

Buna! Da, infectie urinara este! Trebuie sa mergi la doctor ca sa iti poata aplica tratament.