| lebocow a întrebat:

Salutare va rog ajutati-ma deci am un aparat foto nikon si din greseala pretenul meu a aburit lentila si nu se vede nimic ajutati-ma va rog crying
dau fundoooi mare

3 răspunsuri:
| AlEx0 a răspuns:

Pai si dc ai puscategoria dragoste si sex pentru ca vrei sa faci sex cu aparatul sau vrei sa te inregistrezi cu el...

| adina_1491 a răspuns:

Pai ar trebui sa stergi lentila cu mare grija cu o batista de ochelari sau cu o batista moala daca nu va trebui sa mergi si sa schimbi lentilabig grin.imi pare rau daca nu te-am ajutatbig grin

| Loredana_Lavinia_1994 a răspuns:

Lasa sa se dezabureasca