| addddddddddddd a întrebat:

Salutare, vreau un sfat de la voi, a-mi este teama sa intru in conversatie cu fete dupa ce am fost respins de cateava...

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca nu le pui la respect si stai ca jita la poarta noua

| neutrino a răspuns:

Ai mare dreptate sa-ti fie teama!

| WaterDrop a răspuns:

Foloseste o punga pe care ai desenat o fata zambitoare, faci gauri pentru ochi si gura si apoi incerci iar.Destinzi atmosfera asa si vei vedea ca nu`ti va mai fi teama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi e teama sa intreb in ce limba vom mai vorbi, ca ne-ai omorat limba romana.

| Andreeea21 a răspuns:

Bună.
Îți dau un link ajutător pentru problema ta: http://artaseductiei.ro/abordari/
Uită-te la toate clip-urile și notează într-un carnețel esențialul. :)
Sper că e de ajutor. ^_^

| PrundarDaniel a răspuns:

Salut, nu ar trebui sa iti faci probleme cu aceasta chestiune, cel mai probabil trebuie sa schimbi putin modul de abordare folosit, dar eu iti spun sa stai linistit deoarece exista atatea fete in aceasta lume, poate de sute de ori mai ok decat cele care te-au respins, fete care trebuie doar sa le gasesti si o sa o faci la un momentdat. Funda?

| DaniiBrown a răspuns:

Salut, e si normal ca de la cateva esecuri nu mai ai incredere in tine, cand vorbesti cu o fata i-ao usor nu direct "gata te vreau, hai in pat" nu le vorbi cu fa sau sa ai gesturi urate, se spune ca Dumnezeu iti da dar... nu te invata ce sa faci sau ce sa zici deci sfatul meu e sa le iei usor, poti sa fi urat, bocciu, hidos atata timp cat esti un domn si sti sa te comporti odata si odata tot o sa fie si randu tau in dragoste. Bafta!