| Gonzales a întrebat:

Cum poti sa ii spui unei fete ca o iubesti, fara teama de a fi respins?

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

Pai eu zic sa o inviti la o cofetarie, mcdonald's undeva.Iti iei inima in dinti si gata cat ai zice peste ii zici ca o iubesti! Ce crezi ca o sa se intample? Doar nu o sa te omoare?laughing
Daca te respinge nu te merita!:X...Sa nu iti mai fie teama! Trebuie sa iti invingi teama! Tu controlezi teama, nu ea te controleaza pe tine!
Incearca sa ii demonstrezi ca o iubesti, apoi ii spui! Totul o sa fie bine!

Succes!:*

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Fara aceasta teama nu se poate happy.

| ATHOS a răspuns:

Gonzales, intotdeauna exista riscul ca o fata pe care o iubesti sa spuna nu. Pleaca de la premisa ca nimeni nu a murit pentru ca a fost refuzat. Desigur ca nu este placut sa fii refuzat. Daca ii spui ca o iubesti ai sanse sa nu fii refuzat, insa, daca nu spui ca o iubesti sansele tale de a fi acceptat sunt minime. Daca o vei spune intr-o maniera romantica sansele tale cresc si mai mult.
Bafta!

| Silvia a răspuns:

Trebuie să îţi asumi riscul asta.

| GyeBaek a răspuns:

Pai inceraca norocul daca nu asta e.

| Xonia a răspuns:

NU te teme, nu cred ca o fata te va respinge
Adica uite ce vreau sa zic. Daca ii spui ca o iubesti, ea nu va zice ceva rautacios sau ceva sa te respinga(stiu cum sunt fetele)
Daca te place si ea, poate iese ceva, daca nu iti va spune frumos.happy

| llucixxl a răspuns:

Deci te duci la mcdonald's, cofetarie etc cum a zis fata aia, beti, mancati, si la sfarsit sa zica: amice imi pare rau dar nu vreau. Metoda asta pica prima, si iesi si pe - cu niste chichiriti.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca vrei sa faci sex cu ea