| ciprian_6651 a întrebat:

Salutaree.am facu un cont paypal si vreau sa al confirm"Confirm my debit or credit card" si imi cere un cod paypal din 4 cifre pe care nu al am. cum obtin acest cod? mersibig grin

Răspuns Câştigător
| bea3x a răspuns:

Codul il obtii facand o "plata" virtuala. Vezi pe prima pagina ca trebuie sa fie un link prin care poti face plata asta. Practic folosesti cardul tau si platesti ceva de genul 1 dolar, ca sa vada ca poti folosi cardul tau la plati. Apoi pe extrasul tau de cont (contul de card) va aparea codul PayPal. Codul asta poti sa-l iei daca folosesti internet banking, sau de la banca ta. Apoi trebuie doar sa copiezi codul acolo unde ti-l cere in PayPal si iti va fi confirmat cardul.

Ei folosesc asta ca o masura de siguranta, sa nu folosesti un card furat.

2 răspunsuri:
| upgrade a răspuns:

Ce legatura are asta cu dragostea si sexu?
Si codu ala il iei de pe cardul de la bancahappy...

| bunescubogdan a răspuns:

Dupa ce pui o carte de credit banca iti poate da numarul happy dai un telefon si ei iti spun