| ciprian_6651 a întrebat:

Salutaree.am facu un cont paypal si vreau sa al canfirm"Confirm my debit or credit card" si imi cere un cod paypal din 4 cifre pe care nu al am. cum obtin acest cod?

Răspuns Câştigător
| newshtrutuale a răspuns:

Suni la banca sa iti dea acel cod, din cate cunosc e un cod al unei tranzactii, mai exact al tranzactiei prin car eti s-au luat 1. 5 euro de pe card. bafta

1 răspuns:
| rserpu a răspuns:

Salut Ciprian, nu vrei sa intri in Beam? E o afacere online pe care platesti 9$/luna, iar daca inscrii doar o persoana, pai investitia e recuperata. Ai nevoie de cont paypal ca sa fii inscris. Imi scrii mesajul "BEAM" pe ID de mess: rserpu2@yahoo.co.uk Bafta.