| adrian_8349 a întrebat:

{funda} Putin ajutor la PayPal Va rog. Mi-am creat un cont de paypal, am introdus cardul de credit si acum imi cere sa confirm cardul introducand un cod paypal din 4 cifre. Imi puteti spune unde gasesc eu acest cod? Precizez ca este un card Visa Electron de la BT. Multumesc [Funda]

4 răspunsuri:
| felixdesign a răspuns:

In extrasul de cont de la banca ta.
trebuie sa iei extrasul de cont de la banca ta, dupa 3-4 zile dupa ce ai facut tranzactia aia de verificare....pe extras gasesti in dreptul tranzactiei de la paypal acel cod de 4 cifre.
Sper ca ai inteleshappy

| adrian_8349 explică (pentru felixdesign):

Eu am pus acei 1. 5 euro in cont inainte de a adauga cardul contului de paypal. E ok si asa sau trebuie din nou sa fac treaba asta?

| felixdesign a răspuns (pentru adrian_8349):

Este important sa ai 1. 50 cand adaugi cardul....deci e ok cum ai facut...

| Uknown a răspuns:

Inapoia cardului pe linea ceea unde te iscalesti