| Rey69 a întrebat:

Salutari, am o intrebare care suna la toata lumea (fete si baieti ) si as astept intrebari de la fete/baieti,
Intrebarea suna asa - Voi va epilati in zona intima? Dece?, multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu personal am iritati puternice daca fac asta, s-a demonstrat stiintific ca femeile daca aveau par pubian luau bts intr-un procent mai mic ca cele care se epilau studiu facut in africa pe doua triburii, la barbati banuiesc ca e la fel

| TheOne007 a răspuns:

Unii trebuie sa faca asta. Daca nu, risti sa iti faci partenerul sa lesine cand vrea sa iti faca un oral sau ceva

| Anonimcikkk a răspuns:

O fata normala ar trebui sa se epileze.mai ales inai te unui kontact sexual cu un baiat.deoarece carui baiat i-ar placea sa vada zona aia ne epilata. majoritatea fetelor ce intretin relatii sexuale regulare dar si nu doar, se epileaza zona intimpla. Dar din punctul de vedere masculin .......majoritaea nu o fac asta deoarece..cum sa va zic... Sunt Barbati.eu o mai fac citeodata deoarece ma irita parul in zona aia.am intrebat parerea multor fete despre epilarea la baiati le place sa fie epilati sau nu. raspunsul a fost -mii indiferent cum e.succese