| Bomber27 a întrebat:

Salutari am si eu o problema, iubita mea ia anticonceptionale si vrea cand termin sa termin in ea dar nu am facut-o pana acum dar ma bate putin gandul. Sa ii fac pe plac sau sa nu ma risc?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Anticonceptionalele sunt o metoda contraceptiva suficient de sigura. Faptul ca nu ejaculezi in vaginul ei nu creste cu nimic protectia. Adica, atata timp cat ia anticonceptionale, riscul de sarcina este foarte foarte mic, egal daca ejaculezi sau nu.

| REDSQ a răspuns:

Pai nu e bine sa risti... mai bine scoti afara cand termini. e si distractiv, asta daca ii place si ei. Si ai rezolvat-o.si asta te face si pe tine mai icnrezator in proprii muschi, inclusiv ala dintre picioare. cu care controlezi cand vrei tu opresti/dai drumu. Se numeste "muschiul PC"

| angel4v3ryour a răspuns:

coolbai nu te lua dupa ea...cati ani are 13, 14? daca tu vrei sa ramana gravida n-ai decat...convinge-o sa folositi prezervativ mai ales ca ai mai facut-o!

| ElectricChapel a răspuns:

Eu zic sa nu te risti. Oricum daca nu folositi prezervativ se poate intampla sa termini si in ea, dar cel mai bine este sa te abtii!

| username_3216 a răspuns:

laughing sa vina intr-o zi si sa iti zica. puiule acum 2 luni, am uitat sa iau, ca eram adormitabig grin vei fi tatic laughing
glumeam, nu are ce se intampla
eu unul nu am vrut sa las in nicio fata, ceva m-a retinut, prefer prezervativul, ala eu il dau jos si sunt sigur, daca a-si avea o prietena stabila ar fi altceva:d poate as risca whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sta linistit, nu se intampla nimic daca faci ce vrea ea din moment ce ia anticonceptionale prescrise de un ginecolog! Important e sa va simtiti bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine fai pe plac astfel ia isi va da seama ca o pretuiesti

| purplerose a răspuns:

Am luat si eu anticonceptionale timp de 6 luni, prietenul meu termina. in mine de fiecare data...si nu s-a intamplat nimichappy