| GennJayJay10 a întrebat:

Acum cateva zile am facut sex cu prietena,pana acum noi am folosit doar prezervativ si am zis sa incercam putin sa vedem cum se simte fara.Dupa terminarea actului,am dat jos prezervativul, am urinat ca sa curat uretra zic eu de lichid seminal apoi l-am spalat bine. Precizez ca am bagat penisul doar 3/4 centimetri in vadinul iubitei si nu am facut-o ca la carte doar, sa vedem cum se simte.E vreun risc de sarcina avand in vedere ca m-am curatat bine si nu am facut sex ca si cum as fi avut prezervativ urmat de 10 sec de tinut penisul in vagin. Iubita nu ia anticonceptionale.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Normal ca riscul este foarte mare, cel mic abia asteapta sa fie liber si sa-si faca de cap.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ai urinat si ti-ai spalat bine penisul, este posibil sa nu fi ramas gravida.

| Betty12345678 a răspuns:

Sansele sunt foarte mici dar e posibil ca din lichidul seminal sa ramana insarcinata.

| GennJayJay10 explică (pentru Betty12345678):

Nu a curs nimic, am dublu verificat.

| Gabi_YT_Here_1994 a răspuns:

Uneori raspunsurile... sunt prea de tot. pass.