| DonHunter a întrebat:

Salutări.
Eu si prietena mea, amândoi 24 de ani avem o mica problema intimă.
De fiecare dată când facem sex ea are o secretie alba si ceva alb ca orezul(comparatie). Nu stim ce e asta. Ne-am gândit că din cauza excitării.
Chestia e că atunci când facem fara prezervativ si are secretia aia alba, mie a 2-a zi imi ies niste bubite rosii pe capul penisului care a 3-a zi sunt cu apa si dupa cateva zile mi se usucă penisul foarte tare. De la ce? Ce e cu secretia ei?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Are o infectie genitala, probabil Candida. Incetati actele sexuale pana merge la ginecolog. Si sa ceara tratament pentru amandoi

| mihai69 a răspuns:

Are trichomonas sau candida (probabil); oricum, un medic va spune exact de ce anume suferă și ce tratament trebuie să urmați AMÂNDOI.

| gabriielaaa a răspuns:

La doctor el îți poate spune ce e din ce spui tu nu i normal.

| AnonImOO000 a răspuns:

Probabil are candidoza (candida) si din nefericire ai luat-o si tu. Mergeti amandoi la un medic si rezolvati problema pana nu se inrautateste.

| LupuMia a răspuns:

Cel mai probabil are candida ori alta infectie intima, eu am patit asa odata, ii recomand Tantum Rosa, sa se spele cu el, in caz de vreo infectie intima o va trata cu siguranta. Dar in timpul tratamentului fara sex. Dupa o sa va fie ok. Succes si sanatate.