| LordCristobal a întrebat:

Salutari la toata lumea!
Sa zicem ca sunteti unul din parintii unui baiat in varsta de 25 de ani si vine acasa sa va prezinte o fata foarte frumoasa.
Din discutiile de la masa aflati cu stupoare ca fata a fost o prostituata care s-a lasat de meserie dupa ce s-a indragostit de la prima vedere de fiul vostru cand acesta a vizitat-o.
Si are planuri foarte serioase cu el pe termen lung.
Ce reactie ati avea in aceasta situatie?
Ati fi suparat pe baiatul vostru sau l-ati sustine neconditionat?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

L-aș susșine. Păsărica se spală.

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

L-as sustine necondiționat

| ania a răspuns:

Dacă se pocăiesc amândoi, întotdeauna sunt șanse.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa ii furi pâine de la gură lui Verginica? Ntz ntz ntz

| LordCristobal explică (pentru suntserios):

Eh,nici chiar asa.
Nu ii fac concurenta lui Verginica.

| anonim3247 a răspuns:

Poate să îmi arate și 100 de din alea de care spui tu.

| timidu89 a răspuns:

Corva e corva pana moare. Se combinate una prestatoare cu un tip, doar ca cineva i-a zis ca e coarda. Știu de pe forum, aia era necăjita laughing

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Ce părere poți să ai?
Oribil ce a putut sa facă, dar cu toții greșim și dacă a reușit sa se schimbe și sa realizeze asta este un lucru bun.
Imaginea sa poate sa fie încă pătata și pe viitor, de asta consider ca trebuie sa fie o fata puternica care sa treacă de gura lumii.
Dacă băiatul meu ar fi fericit, le as susține, nu o sa stau niciodată în calea fericirii copiilor mei, consider ca și dacă fac o greșeală trebui sa fie lăsați singuri sa conștientizeze asta( ce este bine și ce nu pentru ei).

| AdioTPU a răspuns:

Nu l-aș judeca nici pe el nici pe ea, aș încerca să-i inteleg. Poate că fata a fost forțată de împrejurări să practice prostituția, poate că a vrut cu tot dinadinsul să scape din lumea aceea, să găsească un bărbat pe care să-l iubească iar el la randul lui să-i ofere iubire. Cred că aș accepta-o daca as vedea în faptele ei schimbarea și fidelitatea față de fiul meu.

| Fonk a răspuns:

Nota 10, pentru indreptarea fetei