| Mihaella_2562 a întrebat:

Salutik all happy As dori sa ma ajutati un pic, vreau niste denumiri, ca sa-l dezmerd pe prietenul meu, ceva deosebit. Va rog, dau fundita pentru ce-l mai boon raspunss! paa.pwpik

Răspuns Câştigător
| ℓσℓℓιρσρ a răspuns:

Puiuţu` meu, ursuleţ, pisi, iubi

sweety

ingerasu meu

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Ce farmec mai are asa? De ce nu-i spui asa cum simti pe moment? La urma urmei, ceea ce spunem noi sunt doar niste cuvinte, daca ii spui tu, e altceva, implica mai multe.happy

| mihaela_7412 a răspuns:

Puiut, scumpu, iubithu, pisoias, iubitel

| bOse a răspuns:

Niciodata nu mi-au placut diminutivele, dar poti incerca pe google.

| Nimicdespus_7705 a răspuns:

Iube, pitic, pisicel, copilutzhappy

| Alinutza_5368 a răspuns:

Bobo happy nu stiu nici eu de la ce mi-a venit sa i spun asa lu sotul meu dar de cand ne cunoastem tot asa ne alintam.Nu prea auzi la multi laughing Sau Bobolicu happy sau zapa(zapacitu meu)

| olgutza_3910 a răspuns:

Bubicel, gugu, kisoiu meu.

| Horyka a răspuns:

Gogu de la Vrancea
Iubire la Borcan
Miticarolling on the floor
outzlaughing