| pUphyK a întrebat:

Salutik...Help me

deci asa, cind sunt cu prietenul meu, el mereu ma face sa ma simn bine da eu parca sunt cu mainele lega nu stiu ce sa-i fac,,,, cine ma ajuta?

ce post sa-i fac... ceva mai deosebit?

cite odata el imi zice,, tu pentru ce ai maini?,, :$
funditzZA pupic?

1 răspuns:
| alexutza003 a răspuns:

Cel mai bine este sa vb despre chestia asta deschis cu el si sa il intrebi ce vrea ca scuze da nu prea inteleg ce vrea sa iti zica atunci cand iti zici da tu pentru ce ai maini. sunt n intelesuri depinde foarte mult si de cat de avansata este relatia voastra nu stiu ce sa zic