| SiMpOtEa6Qa a întrebat:

Salutik din nou(", pe 25 septembrie e ziua de nastere ai prietenului meu shiii, nu prea am indee ce cadou sa-i fac=\ma ajuta cineva? ce ii place cel mai mult unui baiat? as dori ceva.eu stiu, poate putin mai deosebit sau ceva care sa-l uimeaska sau.nici nu stiu, please help meee! merci:*(",

Răspuns Câştigător
| laradio a răspuns:

Un panou sau o rama mai mare cu fotografii cu voi doi in diferite ipostaze.batting eyelashes

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cu tot respectul, te rog din inima, nu mai scrie cu h si ca. Mai bine suna si decat shii! Pai ar trebui sa stii ce pasiuni are prietenul tau. Daca iubeste muzica, ii cumperi un album. Daca e pasionat de jocuri pe calculator, ii cumperi un joc. Daca iubeste fotbalul, ii cumperi o minge, etc. Daca esti foarte indragostita de el, cumara-i ceva pe care sa-l poarte zilnic cu el ca sa-i aminteasca de tine.

| SiMpOtEa6Qa explică:

Laradio-m-am gindit si eu la asta('', mersi mult); gigiro-okwinkingmersi mult)mai astept pareri:*