| xKaяikatuяix a întrebat:

`Salutt :]! Intrebarea mea este urmatoarea :
Ce va place la baietii? Enumerati caracteristici fizice, sufletesti, educative, etc love struck
[ intrebarea din plictisealaa oh go on ]
Darr vreau raspunsurii happy!

Răspuns Câştigător
| PisicaRoz a răspuns:

Pai noua fetelor ne plac desigur baietii care arat cat de cat bine,inalti,care sa ne asculte atunci cand avem nevoie, sa ne sustina, sa aiba ceva in cap nu numai prostii si fotballaughingsi sa ne iubeascalove struck

| xKaяikatuяix explică (pentru PisicaRoz):

Ai dreptatee dragaa meahh love struckx!
Sa fie iubitorii, romanticii si sa stiee cum sa se comportee cu femeilee love struckx day dreaming!

| PisicaRoz a răspuns (pentru xKaяikatuяix):

Da baiatul perfectlove struck

5 răspunsuri:
| FrozEenSoul a răspuns:

Majoritatea : Sa aibe inaltime de 1.83, sa fie brunet, cu ochi negri, etc. Dar pana la urma aproape toate ajung la marime. Ca si sloganul : Marimea conteaza rolling on the floor

| oanasunshine a răspuns:

Pai ca fizic thinking mie`mi plac blonzii cu ochi verzi laughing. Si moral.sa fie amuzant, cu simtu` umorului, dragut, destept.cam asta big grin. Si sa nu fie unu d`ala smecher care de fapt nu are nimic in cap. straight face

| DeliricEDeVina1 a răspuns:

Sa aiba ochii albastrii, parul saten/brunet, buze frumoase si mari sa am de ce musca laughing, sa aiba fundul bombat, sa fie cat de cat cu capul pe umeri si sa stie sa iubeasca.