| Deussy a întrebat:

Voi ce faceti in aceasta vacanta? Dati-mi si mie niste idei, ca stiti? Sunt moartaa de plictisealaa! E cam aiurea intrebarea mea dar vreau raspuns va roog puppy dog eyes! Dau funidtsa pentru cele mai multee idei. Multumesc! Astept raspuns happy

Răspuns Câştigător
| YourDreams a răspuns:

1.Iesi cu prietenii fara sa iti pese de nimic.LET's ROCK!\m/
2.Deseneaza,picteaza
3.Cand e cald afara aduti sticlele cu apa rece afara si cativa prieteni si va udati
4.Intra pe facebook la ceva pagini de amuzament (Papagalii vorbitori, Me Gusta, Demotival)
5.STai pana tarziu afara
6.Plimba-te cu bicla in fustita ( o sa atragi ceva priviri)
7.Mergi cu prietenii la strand, in parc...
8.Invata o limba straina.
9.Gateste ceva dulce
10.Asculta muzica la MAXIM
11.Fa-ti coafuri diferite, trasnite sau machiaza-te, fa=ti poza si le pui pe facebook
12.Mergi cu prietenele la un picnic
13. face=tiva manichiura haioasa
14.Cu prietenele sa va faceti poze funny, ori videoclipuri si sa va radeti dupa aia
15.fa-ti niste haine AIURITE
16. uita-te la un serial online (un episod pe zi sa fii curioasa si pe mainewinking
17.Citeste o carte amuzanta
18.Organizeaza petreceri in PIJAMALE
19.Mergi prin oras in locuri in care nu ai mai fost
20.Fa cu prietenele concurs de LIKEURI la aceeasi poza happy
21.Fa-ti propriul BOLG
22.Du-te la SHOPPING si prin SECONDHAND-uri se primesc haine foarte faine k au facut strainiii curatenie happy
SUNT O MULTIMEhappy MULTA BAFTAwinking
FUNDA?happy

10 răspunsuri:
| darielle a răspuns:

Bună,Deussy!
1.Du-te la ștrand cu prietenii.
2.Ieși pe afară cu prietenii.
3. Urmărește un film de acțiune, romance sau comedie.
4.Intră pe PC.
5. Vorbește cu prietenii.
6.Vizitează un oraș.
7.Mergi la mare/munte.
8.Petrece o parte din timpul tău cu familia.
9. Uită-te la TV.
10.Scrie in jurnal/Fă-ti un jurnal.

Sper că ți-am fost de ajutor!
O zi bună!

| Reek54 a răspuns:

De unde esti?

| BiuL a răspuns:

Fa tot ce nu ai apucat sa faci in timpul anului scolar, sa iesi cu prietenii la suc, piscina, prajitura, cinema, sa iti vizitezi rudele, sa te apuci de un serial, sa citesti o anume carte sau sa organizezi cu prietenii si colegii diverse petreci tematice de exemplu mexican party, va faceti palarii din acelea sombrero, mancati nachos, ascultati muzica mexicana.
Sau incearca sa iti gasesti un hobby nou, de exemplu sa te apuci de un sport, sa iti faci un blog, sa inveti sa faci nail art. Poti sa faci multe chestii si nu uita sa ai mereu aparatul foto sau telefon la tine sa imortalizezi cele mai interesante experiente sau cele mai frumoase lucruri care le vezi, fie ca e vorba de un curcubeu sau de o mamaruta.

| charizard96 a răspuns:

Da, deci, asta voi face... cred. daca nu fac... altceva

| Shatteredx a răspuns:

Fundut nu dai, numai fundidsa? te roooooog :Catel:
Astept raspuns happy

| ZeHelp a răspuns:

Eu o sa petrec foarte mult timp cu familia cum nu am mai petrecut niciodata. PC-ul o sa stea deoparte cea mai mare a timpului, o sa intru doar aici.
Si prietenii pe locul II.
Eu asta vreau sa fac in vacanta asta, sa-mi cunosc mai bine familia big grin

| AndreiDr a răspuns:

Din ce oras esti? Mergi la strand cu cativa prieteni, la suc, etc. dar nu chiar la orele de varfwinking

| Eygey a răspuns:

Ce fac eu in vara asta? In primul rand eu vara nu dorm, in al doilea rand ma dauc la strand, ma plimb cu bicicleta, mai fac teme, ma joc la calculator, ma duc la bunici, ma joc cu pritenii, ma uit la televizor, mai citesc ceva, mai beau o bere, mai tai frunze la caini, etc. sunt multe lucruri care poti sa le faci in vara asta, folosesteti capul. funda?

| butterfly09 a răspuns:

Stai cu prieteni tai si faceti chestii ciudate si amuzante ...stai cu familia..stai la pc pana te plictisesti si apoi du-te la tv ...eu asa fac si ma distrez. funda?