| ciuky17 a întrebat:

Saluuthappy
Am si eu nevoie de un sfat. Acum cateva luni, s-a mutat la mine in bloc un tip foarte dragut. Eu, de-abia ieri am avut onoarea de a-l vedea. Coboram scarile, el urca. Cand ni s-au intalnit privirile, m-am intimidat putin, intre timp el m-a salutat, apoi l-am salutat si eu. Astazi, ni s-au intalnit privirile din nou, dar eram destul de departe.
Cum sa intru cu el in vorba? Cum sa ii atrag atentia?
Am uitat sa va zic, eu am 17 ani, iar el are 20, 20 si ceva.
Multumesc anticipat not worthy.

Răspuns Câştigător
| utilizatorull a răspuns:

Pai cand va mai intalniti si suntei aproape unul de celalat incerci sa il intrebi de unde este cum de s-a mutat acolo si cum se simte printre voi si cam atat pentru prima intalnire
a doua oara cand va vedeti invita-l la un film la tine acasa cu mai multi prieteni daca poti iar daca nu invita-l sa-ti cunoasca prietenii sau vecinii de altfel si noii lui vecini iar dupa cred ca chiar ar merge varianta cu filmul la tine acasa in care va puteti apropia mai mult si etc. de aici lucrurile o sa vina de la sine,
funda? big grin

2 răspunsuri:
| drakosu a răspuns:

Cheamal pe afara cere-i un id.sau nr de tel. daca tii rusine sa ii zici pe fata sau mergeti intr-un parc sau invita-l la un suc hai ca poti ai 17 ani

| ciuky17 explică:

Dau funda !