| Ems a întrebat:

Imi place de un baiat din bloc, ce-i drept nu vorbim. M-a salutat o singura daca cu ceva timp in urma, dupa aia nimic. S-a intors din drum cand erau altii in spatele lui ca sa-mi tina usa, imi saluta parintii de la un timp. O data eram cu mama in bloc la parter, mama vb cu o vecina si a venit si el si ni s-au intalnit privirile, nu prea am putut suporta "tensiunea" si nu m-am mai uitat. Mama a terminat de vb si eu deja incepusem sa ursc scarile si el o intreaba pe mama daca urca cu liftul desi stie f bine ca niciodata nu urcam cu liftul. x( Alta data cand veneam spre masina am vazut un grup de baieti in spatele altor masini. Unul dintre ei era mai in fata si puteam sa-l vad (pe restul nu, din cauza masinilor) purta ochelari si se uita la mine. Cand m-am apropiat de masina sa urc, el (cel de care imi place) s-a urcat pe un gard si se uita tot la mine ( cum spuneam ceilalti nu ma puteau vedea si nici eu pe ei, stateau cu fundul pe gard)si cand mi-am intors privirea spre el, ne-am uitat 1 sec unul la altul si a coborat de pe gard. In general cand sunt in apropiere se uita in alta parte, prietenii lui se uita la mine el nu. thinking Cateodata se intampla. Nu stiu ce sa cred, ma place sau nu? Si intr-adevar sunt si eu cam rusinoasa si nu prea am tupeu sa merg sa-l salut din senin cand el este cu alti 10 baieti. straight face

Răspuns Câştigător
| myxolaryy a răspuns:

El este timid dar trebuie sa faci tu primul pas al unei relatiti(asa am facut sieu)pride curaj si salutal apoi el o sasi de seama cal placi si o sa te salute poate sa fie si 100 de baieti nimeni si nimic nu poate sta in calea iubiri si a dragostei deci fa tu primul pa soc sper sa de ajutor bafta cu tipu as am uitat ceva daca twe intreaba te ce il palaci spune-i asa :ma topesc dupa ochi___(caprui albastri verzi) sau asa : ador baieti cu parul_____(blond negru castaniu brunet)sper ca am fost de ajutor bafta cu tipu

3 răspunsuri:
| Cjay a răspuns:

Pai nici sa nu te duci sa il saluti cand este cu inca 10 baieti sau eu stiu.
Apropo ii place de tine de moment ce se uita dupa tinelaughing
Si cand esti in apropiere nu se uita la tine din cauza ca ii este aiurea.
App dc crezi ca se uita ceilalti crezi ca el nu le-a zis ceva despre tine ca esti frum sau eu stiu.

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Te place sigur! tongue

ps:lasa rusinea!winking

| BlackPearl a răspuns:

Crede-ma ca te place!:X:X