| Smile25 a întrebat:

Ieri m-am intalnit prin liceu cu tipul pe care credeam ca l-am uitat, nu se sunase inca iar pe holuri era chiar liniste, insa cand coboram scarile el urca iar fara sa imi dau seama l-am privit in ochi si parca nu puteam sa imi dezlipesc privirea de el.Acum ma gandesc doar la momentul de ieri, de ce ma gandesc la el daca cu o zi inainte inainte de al intalni chiar am fost scapat de"boala"de a-mi sta gandul doar la el.

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Pentru ca la-i vazut, de asta.Nu til poti scoate usor din cap, asta e tot.Dar va trece imediat, te vei obisnui cu astawinking

| St3fU a răspuns:

Pai ca sa uiti de cineva calumea iti trebuie vreo cateva saptamani sa nu-l mai vezi.nu o zi big grin

| Beb a răspuns:

Pfff. si eu m.am simtit exact asa big grin
deci eu m`am despt de el luna trecuta [pe la inceputul lunii asa]. pana la sfarsitu lunii am stat cu gandu aproximativ numai la elstraight face. desi imi ziceam mereu "gata gata" dupa imi trecuse de el. si am stat cu alt baiat [suntem si acum impreunalove struck]. dar acum 1 saptamana la fel. l.am vazut in liceu, am dat nas in nas cu el. si l.am privit adanc in ochii si el pe mine. apoi el a plecat si eu am ramas si ma uitam dupa el.
sad. am resimtit din nou tot ce simteam pentru el.sad
dar la mine a fost doar de 1-2 ore, pentru ca am prieten si nu are rost sa stau cu gandu acolostraight face...

incerak sa.ti distragi atentia. nu te mai gandii l elbatting eyelashes

| Meow007 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat ...sincer nu stiu ce se intampla dar in momemtul in care il privesti in ochii te pierzi si vrei sa stai cu el/ea mereu... daca vrei sa vb ad la cosmy_cos32