| CapitanuCreierului a întrebat:

Saluuuuut! Am revenit cu o intrebare.: Mie imi place de o fata din 12-a...eu is boboc. Faza e ca ea a intrat pe mine pe mess, si acum vorbim si prin msj si pe mess... si la liceu, Ar trebuii sa o invit in oras si s-o intreb daca vrea sa fie cu mine? Va rog niste raspunsuri decente si demne de respect!big grin

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,invit-o in oras si vorbeste cu ea...

| Awesom a răspuns:

Prietene tu sa incerci daca ea te accepta si merge intre voi continuati.Ar trebui s-o inviti in oras daca ea te refuza atunci reorienteaza-te spre cele din marja de varsta 14-16 ani Succes si sa ne spui daca ai reusit.

| neutrino a răspuns:

Ea stie realitatea despre tine?

| ombladon a răspuns (pentru neutrino):

Care e problema, ti se pare chiar asa de mare diferenta de varsta?straight face

| DaRyuSN a răspuns:

Iti recomand sa stai linistit, daca vorbiti e ok, insa nu prea ai vreo sansa, chiar daca si ea te place nu ar accepta din pricina celorlalti care vor rade de ea ca este impreuna cu un boboc!
Sfatul meu : invit-o in oras, daca accepta iesiti, dar atat, prietenia ei iti va prinde bine candva!

| TinaDeea a răspuns:

Poi daca va intelegeti si daca vorbiti prin sms si pe mess ai putea s'o intrebi. Dar eu nu sunt sigura ca ea te'ar vedea mai mult decat ca pe un frate big grin avand in vedere ca ea daca e in a 12 a are 18 ani si uh ai 15, 16 happy. Dar cred ca merita sa incerci. Sa fiti singuri si inainte de asta SA FII SIGUR CA NU ARE PRIETEN! Succes draguta :*