| nimeni010 a întrebat:

Salve,
Acum cateva zile am facut sex cu prietena mea pentru prima oara, tinand cont ca a fost ceva neasteptat iar atat pentru ea cat si pentru mine a fost primul contact sexual nu ne-am mai protejat. Intrebarea mea ar fi daca mi-am dat drumul pe ea si NU IN EA are vreun risc sa ramana insarcinata?

Ps: nu vreau sa devin tatic laughing

rog niste sfaturi si ajutor!

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Intre 5 si 40%, in functie de perioada ciclului menstrual in care se gasea (riscul e mare, fiind primul contact sexual). Dar analize v-ati facut inainte?

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Normal ca sunt sanse, si inca foarte mari daca ai scapat si ceva in ea, oricat de mica cantitatea.

| Castiel a răspuns:

Sa ne pui poze cu viitorii copiihappy

| fabiola a răspuns:

Sunt ceva sanse si cresc daca ea era in perioada fertila!

| shtephie a răspuns:

Foarte mare greseala ati facut ca nu v-ati protejat! Da, are sanse sa fie insarcinata straight face

| Neggy a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in ea.Nu poate sa ramana insarcinata.
PS:Sper ca te-am ajutat

| morenna_5487 a răspuns:

Nu a ramas insarcinata))fii pe pace...so intrebi cind o avut menstruatia. daca is 10 zile dup apoi fi linistit.a2 oara sa va protejeti.ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metoda asta cu " nu imi dau drumu in ea " va poate ajuta sa deveniti proaspeti parinti.
Tu in timpul actului sexual te exciti nu? In timp ce te exciti elimini spermatozoizi, e ceva incontrolabil.
Sanse sunt sa ramana insarcinata, dar nu mari.

| nimeni010 explică:

Pai nu imi pot da seama daca am scapat ceva in ea inainte de final, oricum m-am oprit la timp pentru final...

| nimeni010 explică:

Mah x-( mor aici straight face si lu asta ii arde de glume straight face totusi sper sa nu fie gravida daca eu nu am ejaculat in ea...

| nimeni010 explică:

Cum imi dau seama daca a ramas sau nu si ce mai pot face acum?

| nimeni010 explică:

Pe 14 adica luni trebuie sa ii vina ciclul daca ii vine inseamna ca nu este nu?