| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema! Am facut sex cu pr meu, prima oara protejat si a 2a neprotejat (dar nu si-a dat drumul in mine) l dif de vreo ora chiar mai mult. Credeti ca pot ramane insarcinata? tinand cont ca peste 5-6 zile imi vine ciclu

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca intre cele doua contacte sexuale partenerul tau a urinat si s-a spalat, riscul de sarcina este in jur de 4%. daca nu, este ceva mai mare (6-7%). Asta, desigur, daca ai menstruatii regulate si cicluri menstruale mai lungi de 24 de zile.