| zanabuna a întrebat:

Sambata este ziua prietenului meu si nu stiu ce sa ii iau.am o idee. ceva de genu.sa ii i-au o perna in forma de inimioara nu f mare care sa scrie pe ea i love you si o poza pusa in rama. dar nu stiu daca este ok.sambata seara as vrea sa avem o noapte de neuitat... dar nu stiu cum sa fac lucrul asta.ast raspunsuri

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Depinde. E genul mai romantic? Daca da, e un cadou ok. Gandeste-te sa ii dai ceva ce isi doreste el, nu ceva ce ti-ar placea tie sa primesti.happy Cat despre noaptea de neuitat, e suficient sa o petreceti impreuna. O seara frumoasa, o noapte si mai frumoasa... Distractie placuta!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca ii place argintul ai putea sa ii iei o bratara de argint cu ceva la ea o initiala ceva si pe langa aceasta o poza de a voastra pusa intr-o rama foarte frumoasa cat despre seara trebuie sa arati bine o lenjerie cat mai sexiiiiiiii fate mumoasahee hee

| zeeeeeex a răspuns:

Merge treaba cu inimioara dar uite si eu sunt genul romantic dar e mai bine ca acel cadou sa il reprezinte pe el dar si pe tine ca e pentru el de la tine.

Rasfoiestei putin persoana si pune cap la cap tot ce ii place lui, personalitatea lui si fa un mic cocktail pentru ai face un cadou unic... iate de zodie, de hobby-uri, de jocul sau masina lui preferata dar sa fie cat mai hazlie.

Sau... big grin

Daca ai acces la dormitorul lui, sau la locul unde isi va serva ziua, ia vreo 6-7 minifelicitari si sa ii faci ca un mic traseu de urmat. Incepi cu prima felicitare:
Indiciul numarul 1... Mergi spre locul A(locul unde ai ascuns felicitarea urmatoare) cu mainile la ochi si in mersul piticului si cauta cu gura indiciul si un pupic mie big grin.

Cred ca ai prins ideea...hee hee. Pentru seara de neuitat iti recomand o lenjerie intima neagra sau rosie, multe lumanarele, un vin rosu bun multe prezervative si un Durex PLAY big grin... Take care!

| adiuca a răspuns:

Eu iubitului meu i-am luat o bratara de argint (lui ii place arginutul) si daca ai 30 lei ii iei una suptirica si poti pune o inimioara care se desparte in doua sau initiala ta sau a luiwinking sau poti lua una la 2 milioane cum i-am luat eu si nu mai pui nimicwinking si bratara poate sa o poarte mult timp si zi de zi si noapte de noapte nu o da jos deloc de la manawinking pe cand perna o poate pune undeva o vede mai rar ...seara... nu stiu pararea mea prietenul meu a fost foarte incantat de bratara te anunt ca nu a dat-o deloc jos de la mana se mandreste cu ea la toti pr luihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un set de prezervative.Sugereaza tot ce ne-ai spus noua.Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu recomand sa ii faci un filmulet cu voi 2:X.Cu poze de-ale voastre, cu diferite mesaje si o melodie speciala.ESTE DE EFECT SI CU SIGURANTA IL VA IMPRESIONA.BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cred ca un parfum puma sau un set de prezervative mai bine