| babbyblue1712 a întrebat:

Hei TPU :*
Am si eu nevoie de ajutor. Se apropie ziua prietenului meu si nu stiu ce sa-i iau. happy nu stiu` eu ma gandeam la ceva gen o poza cu noi 2 sa o pun intr-o rama sau o inimioara personalizata. happy Ce spuneti? Mentionez ca sunt cu el de 4 luni :d...

Helllppp puppy dog eyes

FunditSsa! love struck

1 răspuns:
| Dolceboy a răspuns:

Decat sa pui poza intr-o rama (mie unu nu mi-ar place dar nha fiind cadou tongue) mai bine pui poza intr-o inimioara, sau un ursulte cu o inimioara in brate iar pe inimioara sa fie o poza cu voi.