| secret_1165 a întrebat:

Sant baiat am 17 ani si am o problema cu penisul are doar 13cm si as vrea sa intretin relatii sexuale dar mha simt captiv in propriul corp si nu stiu ce sa fac sad ma ajuta cineva va rog

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu iti recomand flesh extender dar e scump de pret sad

| Zenithf a răspuns:

N-ai grija, vagina are doar 8 cm, asa ca esti okwinking
Adica ai grija, dar in alte privinte, sa fie atmosfera potrivita, sa fie ea incalzita cum trebuie, cand o faci sa mai ceara. big grin
Mult noroc!

| bluesky a răspuns:

Nu conteaza lungimea baghetei, ci magia din ea!happy
Nu cred ca pe partenera ta o va deranja asta, doar nu vrei sa o ai cat la callaughing?

Aaa, daca vrei iti poti cumpara medicamente de marire a penisului dar nu cred ca e bine, dar daca totusi vrei, consulta neaparat un doctor care sa iti prescrie ce anume sa cumperi. Nu cumpara prostiile de pe net sa nu patesti ceva de la varsta asta.

In concluzie, multumeste-te cu ce ai!winking

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

O fata nu se uite mereu la ce ai in pantaloni.de ex. fetele se plang ca partenerii lor o au prea mare...winking esti okwinking. nu iti face probleme prt ta te aaccepta asa cum esti si daca nu inseamna ca nu e om. nimeni nu e perfwect. dar ceea asta nu se numeste un dEfect... stai linistit. bucura. te de viata. nu numai Penisul conteaza:* :love struck te puupX: succes:X*

| bOse a răspuns:

Tu nu esti sanatos ma, tu umbli cu paula pe strada asa frunza verde? crezi ca ti-o vede cineva si o sa zica sfinte... ce mica o are asta.

Eu iti zic de la baiat la baiat, esti bolnav.

| florg78 a răspuns:

Nu e nici o problema marimea, atita timp cit crezi in tine si in capacitatea ta de a trece peste astfel de prejudecatii.nu pierde timpul incearca sa faci dragoste e cel mai frumos si placut lucru ce nea mai ramas
succes

| gabitza_6878 a răspuns:

Ok, si?
te deranjeaza ca are doar 13 cm? vrei unu' de 20 ca sa ia aia veioza si sa-ti dea cu ea in cap : "boulee! ma doare "? asta vrei?
mai bine mic si jucaus decat mare si lenes laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marimea nu conteazawinking