| mgtow a întrebat:

Santeti in stare sa renuntati la partenerul vostru care rezista la pat 30 min sau o ora fara sa termine? Sau va multumiti cu el, implinite sexual?

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu conteaza durata actului atata timp cat a fost placere maxima

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Depinde ce conteaza, o relatie serioasa sau doar sexul?

| untu a răspuns:

Femeia nu trebuie sa se faca impreunare cu barbatul iubit decat dupa casatorie pentru procreere copii, nu de placere!

| mgtow explică (pentru untu):

Nu se mai tine cont de asta in zilele actuale

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru mgtow):

De aia a murit Dracula atat de tanar...Off...

| untu a răspuns (pentru mgtow):

Nu se mai tine cont? E mare pacat, pentru ca nu asculta poruncile bisericii! Un preot-calugar a spus asa:,, Copii nascuti din afara casatoriei sint foc si sabie pentru parinti!"

| djlukass a răspuns (pentru untu):

Bai nene da vreun preot-calugar din asta a spus vreodata sa ii ajutam pe cei din Africa care mor de foame, boli? Vreun preot din asta ce explicatie imi da mie cand un prunc fara pacat practic moare la cateva zile, ba chiar ore. Deschideti fratilor ochii. Foarte multi preoti in tara asta fac rau, nu zic sunt si care fac bine. Dar pentru ei cutia milei e mai valoroasa decat sa isi ajute aproapele. Pai da eu platesc la stat impozite pe tot felul de cacaturi puse de statu' asta si ei se plimba cu Mercedes-ul nu? Pai despre ce discutam? Ei imbracati in aur eu pe salar care sa ma poata tine in viata si sa ma pot descurca sa fac o facultate pentru a progresa in cariera. Despre ce discutam aici?

| untu a răspuns (pentru djlukass):

Sinteti sigur ca v-ati informat bine in legatura cu preotii-calugari? aveti dovezi? Cei din Africa sint bine mersi ca nu mor de foame si de sete pentru ca bunul Dumnezeu are grija de ei!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Mai sofere, nu sunt eu femeie, dar logic vorbind poti sa prestezi ca un star porno in pat, daca esti un dobitoc in rest nici aia nu e proasta sa inghita asa ceva ca doar nu esti nici primul si nici ultimul barbat al planetei. La fel si in cazul femeilor. Tu ai sta cu o nebuna doar in ideea ca e zeita in pat?

| Rainmaker a răspuns:

Salut Sofer!
Ce sa-i faci frate atata amar de timp?
Doar nu dai in ea ca surdul in tobe!

| SomeRomanianGuy a răspuns:

Daca iti ofer cele mai bestiale si nemaintalnite partide de sex, dar in rest mi se rupe de viata ta, tu m-ai mai tine langa tine?
In functie de raspuns denota omul care esti.winking

| mgtow explică (pentru SomeRomanianGuy):

Omul e de treaba si o ajuta si e alaturi de ea la bine si la rau dar mai rezista mult la pat

| SomeRomanianGuy a răspuns (pentru mgtow):

Ce pot sa spun, Norocoasa de ea happy