| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana trecuta marti m-am certat cu prietena mea cea mai buna din cauza unui tip.vinerea trecuta mi-a trimis un mesaj in care mia spun sa ma duc la ea acasa dupa ore. m-am dus am sunat la usa mia deschis si m-a luat de mana si m-a dus la ea in camera.plangad mi-a spus ca regreta ce a facut si dupa cateva secunde ma impinge in pat si m-a sarutat.

ce credeti ca inseamna acel sarut?

P.S...is fata 13 ani si ea la fel.

4 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

La faza ca te-a chemat la ea si a inceput sa planga si ti-a zis ca regreta inseamna ca ii pare rau, la faza cu sarutul trebuia sa o intrebi pe ea ce inseamna asta si nici acum nu e tarziu sa o intrebi pentru ce a fost acel sarut, puteti vorbi prin mesaje daca nu vrei sa ii spui in fata succes happy

| elamit a răspuns:

Pai discuta cu ea pota trece printr-o pasa mai proasta din viata ei nu stiu, dar totusi da de gandit.

| mada. a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa discuti deschis cu ea...

| cosm1n_9149 a răspuns:

Ii plac fetele mai, s-a indragostit de tine! Ori trece printr-o perioada mai grea. happy