| Doinitzz a întrebat:

Scoze
asa. imi place un baiat de mai mult timp happy
am zis ca-mi place dar nu am inteles cam nimic din reactia lui nici nu a zis ca ma place nici ca nu ma place.in seara cind am vb cu el m-a vazut suparata si eri m-a intrebat de ce eram suparata. eu i-am zis ca nu are importanta. el insa a insistat. i-am zis cas numai eu de vina. el ma intreba de ce il plac, eu i-am zis nu mai are importanta plus asta intelesem ca nu ma place. el insa mi-a zis ca nu-i adevarat. ma place dar nu poate arata asta. ce sa fac? funda
el e un tip de baiat mai timid. happy

3 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Cum ce poti face? Daca ai aflat deja ca si el te place, da-i bataie! Fi tu cea indrazneata! Oricum nu ai nimic de pierdut!
Din contra, daca nu faci nimic, te vei gandi mereu ce-ar fi fost daca... happy

| ValyCoolBoy a răspuns:

Exista doua motive pentru reactia asta 1. El nu te place...cea ce nu cred ca un baiat daca zice ca te place de obicei asa e, k daca nu te-ar place ar zice ca nu ca sa nu maistay pe capul lui; si 2. E deja impreuna cu cineva si se gandea de 2 ori mai bine inainte sa-ti spuna daca te place sau nu, si mai intai ar trebui sa'si dea seama daca are sanse sa stea cu aman2 Daca e prima varianta nu ar trebui sa mai astepti mult k s'ar putea sa'l pierziwinking succes

| Bruunetzellu93 a răspuns:

Incearca si saruta-l. vorbeste cu iel nu trebuie sa fie timid.