| Mikiu a întrebat:

De ce ma intrebat un baiat daca il plac thinking, ar fi doar un simplu raspuns " ma place "?, oricum nu a insistat mult pe subiectul asta si nici nu iam raspuns cu un da sau nu [-.-].

Răspuns Câştigător
| xCarolina a răspuns:

In cazul in care te intreaba daca il placi, exista trei variante: are sentimente pentru tine, dar ii e frica sa iti spuna si prefera sa te faca, indirect, pe tine sa ii spui asta, sau pur si simplu tine o evidenta a fetelor pe care le-ar putea avea, asta daca e foarte plin de sine.O a treia optiune ar fi ca poate i-ai dat, fara sa realizezi, semne ca il placi, iar acum e curios daca a intuit bine.Eu, personal, tind sa ma incred mai mult in a treia varianta.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate baiatul te place si a vrut sa stie daca ar avea o sansa sa fie cu tine

| Ofiintă a răspuns:

Buna

Si eu am patit la fel dar baiatul meu a vrut sa afle doar cat este de popular in randul fetelor.
Ar fi trebuit sa-i raspunzi iar daca il vezi mai increzut atunci sigur nu este admiratorul tau.
Numai bine
pa, pa