| Mihaimagnidicul28 a întrebat:

Scurgere maronie din vagin la 12 zile de la contact? E vorba de sarcina? Da sau nu? Simplu raspunsul, va rog

7 răspunsuri:
| oany a răspuns:

Buna.poate fi vorba despre o infectie sau o dereglare hormonala.La sarcina in mod normal ai o scurgere usoara roz-rosie..sau nu ai deloc.Mai exista cazuri in care ciclul menstrual vine peste sarcina, dar nu la fel de abundent cum ar fi venit in mod normal. Daca vrei sa te asiguri, chiar si cel mai ieftin test de sarcina, iti ofera un raspuns corect in cazul in care este efectuat dupa ce se constata intarzierea ciclului menstrual.

| Mihaimagnidicul28 explică (pentru oany):

Astazi am dezvirginat-o, posibil de la treaba asta sa apara si aceea chestie.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mihaimagnidicul28):

Si acum 12 zile ce fel de contact a fost? Imperfect? Ca spui ca azi ai dezvirginat-o.

| darrio2007 a răspuns (pentru Mihaimagnidicul28):

Sau a „contactat-o" altul?

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cand a fost ultima menstruatie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihaimagnidicul28):

Asadar, este posibil sa fie gravida cu altul, daca ea a avut contact acum 12 zile... dar tu ai dezvirginat-o doar azi.