| Difference a întrebat:

Scurt si la obiect. O plac, cred ca si ea ma place, dar nu am curajul sa ii spun. Peste 2 zile o sa merg la o petrecere unde este si ea. Daca am ocazia sa o scot la un dans, sa o sarut la sfarsit?
Mi-e oarecum 'teama' de reactia ei.

4 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Deci pana atunci ar trebui sa ii dai de înțeles ca o placi, daca o faci atunci s ar putea sa creadă ca e o "aventura" de party... Te sfătuiesc sa te legi de tema asta si sa vb cu ea cat mai mult :p

| neutrino a răspuns:

Da, dar pana atunci sa nu fie prea tarziu!

| AnonimSpinit a răspuns:

Aham... Nu te gandi direct la sarutul de final numai daca vezi ca si ea tinde spre el. Si nu ne zice ca "daca ai ocazia sa o scoti la dans", pentru ca ceea ce o sa faci este sa mergi sa o iei de mana si o scoti la dans, sau sa o inviti. Si intra in conversatie cu ea ca sa afli daca si ea te place, urmareste comportamentul ei pe langa tine. Iti doresc succes!

| mirelaMirelutz a răspuns:

Fii atent la gesturile ei si dc consideri ca nu se comporta asa cu toti baietii inseamna ca te place... dupa minebig grin